PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=682837}
7,5 5 590
ocen
7,5 10 1 5590
Batman: Arkham Origins
powrót do forum gry Batman: Arkham Origins

jak cholera. Deathstroke - nie byłem w stanie go przejść, tak jak snajpera (musiałem użyć trainera). Nie wiem jak dalej, ale z poprzednimi batmanami, nie miałem żadnych problemów. Do tego dochodzą problemy ze złym reagowaniem gry na klawisze czy myszkę, ale ogólnie gra jest dobra i warta zakupu.

ollo

Hmmm... trudna ?
Deathstroke był dość łatwy przeszedłem go za trzecim razem a gram na najtrudniejszym poziomie ta walka to tak naprawdę tylko festiwal QTE
Więcej zachodu miałem z Croco bo tam trza było na nobków uważać
Ogólnie ta gra moim zdaniem nie jest trudna
P.s z klawiszami i myszką tez nie mam problemu, może masz coś zepsute że źle działa

ocenił(a) grę na 8
ollo

Eeee...aae.

ocenił(a) grę na 3
ollo

Trudna gra? Lepiej nie próbuj grać w Wiedźmina 2 a juz w szczególności w Dark Souls - chyba, że chcesz naprawdę zobaczyć jak wyglądają trudne gry. Jedną z największych wad Batmana Origins jest właśnie żenujący poziom trudności zwłaszcza po zdobyciu elektrycznych rękawic i wciągarki. Walka z Deathstroke to kalka walki z Rash al Ghulem z Batman Arkham City a i tak jest dużo łatwiejsza. Zresztą walki z bosami wypadają w Origins blado w zestawieniu z tymi w Arkham City. U mnie klawisze i mysz działaja poprawnie na tej grze...nie zauważyłem, żadnego problemu.

ocenił(a) grę na 9
ollo

Gram od niedawna ale jego pokonałem za 2 razem a na pierwszym podejściu padłem pod konie, dużo pomagało mi strzelanie w niego 2 tą linką i po podciągnięciu seria i jak padał seria :) a tak to kontry ciągle

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones