Tupac Shakur

Lesane Parish Crooks

8,2
983 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tupac Shakur

The best song

użytkownik usunięty

Tupac zostawi wiele piosenek po sobie moim zdaniem najlepszą jego piosenką jest "Changes". Jeśli chcecie pogadać numer gg 4100338

użytkownik usunięty

aha, widac ze jestes ograniczony w wiedzy o Pac'u, lepiej posluchaj sobie jego wszystkich nagran a nie tylko "Greatest Hits" i wtedy ocen...
Changes jest dobra ale nie najlepsza!

zgadzam sie z tobą jeżeli chce coś powiedzieć muzyce tupaca niech zapozna sie z jego całym repertuarem. uważam że cieżko jest wybrac jeden utwór który jest dla mne najlepszy , jest tyle jego świetnych utworów, które nei zostały tak wylansowane jak changes. ale jeżeli ma takie zdanie nich sobie je wygłasza kazdy ma prawo do swojego prywatnego zdania. pozdro dla wszytkich

użytkownik usunięty

nie ma najlepszej piosenki Tupaca ale jak cos to nie bylaby to changes

użytkownik usunięty

nie ma najlepszej bo jest zbyt wiele bardzo dobrych jest nie wiele slabych mozna miec tylko ulubione ale nie najlepsza bo takiej nie ma wszystkie sa ine z inego okresu jego zycia i kazda wiele mowi o nim kocham wszystkie jego piosenki to prawdziwy poeta!

oj masz ty wiedze :P posluchaj kawalkow z plyt wydanych PRZED śmiercią paca

Trudno jest wskazać na jedną najlepszą piosenkę u 2Pac'a. Czemu?? Bo każdy jego utwór ma coś w sobie. A jego muzyka opiera sie na słowach, które są ponadczasowe!! I choć jego słowa są czasem mocne i rażące to jednak są prawdziwe i szczere!! Mam jego wszystkie płyty, nagrania itd., a jednak nie mam ulubionego utworu. To dobrze, bo jest wielu artystów(muzyków), których lubimy za jeden utwór, a 2Paca nie da się lubić za jeden kawałek. Myślę, że aby zroumieć Jego trzeba poznać jego całą twórczość a nie zawężac znajomość 2Paca tylko do kawałka "Changes", który jest najczęściej puszczany w radio i TV!! Jasne, jak każdy muzyk miał on swoje lepsze nagrania i gorsze, lecz w i tych i tych można znaleźc jakieś słowo dla siebie, jakieś przesłanie. Szkoda, że 2Pac odszedł, ale dobre chociaż jest to, ze zostawił nam część siebie(nagrania, poezja, itd.).

Julienne

tupac nie ma fajncyh piosenek 2pac ma zajebisty albumy :)

pozdrawiam fanow

thugs for life

gogi_4

Lista 15 najlepszych (wedlug mnie) piosenek Makaveli-ego:
1. Hite'm Up
2. Hail Mary
3. Life Goes On
4. Brendas Got A Baby
5. Unconditional Love
6. Until The End Of Time
7. The Good Die Young
8. Made Niggaz
9. Thug Liv
10. Papa'z Song
11. Dear Mama
12. Baby Don't Cry
13. Last Ones Left
14. 2 Of Americaz Most Wanted
15. California Love

Hellrazor

Brenda's Got a Baby - muzycznie fajna ballada, choc dla znajcych angielski opowiedziana historia nie jest zbyt 'lekka'

Hellrazor

Moja ulubiona to 2Pac - Pain ft. Stretch, uwielbiam :D

Hellrazor

Moja ulubiona to 2Pac - Pain ft. Stretch, uwielbiam :D

Hellrazor

Moja ulubiona to 2Pac - Pain ft. Stretch, uwielbiam :D

ale to, że ten gość wybrał jedną piosenkę nie znaczy, że się nie zna na Tupacu... Moimi ulubionymi są np.: Changes i Hit 'Em Up

Blasphemy, Fame, Fair XChange, Hail Mary, Hit' em up 2 (świetna koncowka Itala Joe :D i głos Storm :D) California Love, Letter 2 my unborn, Smoke weed all day, Heartz of men, Runnin' (ta wersja z Smallsem, Dramacydem i Stretchem) Thugz Mansion ( obydwie wersje), All About U, Trapped, My Block, Brenda's got a baby, 2 of amerikaz most wanted, To live & die in L.A., Life on an outlaw, Me against the world. I jeszcze wiele :D. pzdr

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones