Tupac Shakur

Lesane Parish Crooks

8,2
977 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tupac Shakur

Ja sam nie wiem co już o tym myśleć,oglądałem trochę dokument
"Biggie And Tupac" jest w nim ujawnione że za śmierć 2Paca i Biggiego
jest odpowiedzialny Suge Knight.No właśnie i myślę sobie,że powstał ten dokument że za śmierć 2Paca i Biggiego jest odpowiedzialny właściciel
Death Row,to jak tak twierdzą to czego ludzie się do niego nie dobiorą ?
Czytałem teorie 7 dni i muszę stwierdzić że te obydwie strony są bardzo mocne,ale znowu po co miał by się Pac ukrywać ?,czekałem do dnia 7/7/7 tego roku i nadal nic,miał się ujawnić niby też w 2003 roku.
Znowu ciało 2Paca leżącego na stole jak martwy nie wydaję się prawdziwe,
Leży on w takiej samej pozycji jak w California LOve jak budzi się z tą panną.To samo w dzień po śmierci 2Paca wypuszczono teledysk
I Ain't Mad at Cha w którym jest pokazany jako człowiek który jest w niebie
a może specjalnie nakręcił ten teledysk i zaplanował to wszystko ?
Cała ta jego śmierć jest zbyt skomplikowana.
Daję 50 na to że żyje i się gdzieś ukrywa,i 50 na to że naprawdę zginął.
Napiszcie co wy o tym sądzicie.

PATOLOGIA458

Dodam jeszcze że:
Jak by Suge Knight miał naprawdę zlecić zabójstwo 2Paca.To moja sugestia jest taka.
Suge Knight wpłacając za 2Paca kaucje za milion dolców,to nie zle sobie z tego skorzystał.Suge chciał sobie na nim zarobić i zarobił sobie nie zle,
Moim zdaniem on to wszystko zaplanował,zebrał sobie kupę kasy a puzniej go po prostu wykończył.Dowodem na to że Suge zlecił zabójstwo 2Paca jest
Snoop Dogg który o śmierci 2Paca wie dużo

O to rozmowa Snoopa z Sugiem tuż po zamachu na 2PAca


Knight zawsze wypowiadał się o Shakurze jako o swoim przyjacielu, czy też młodszym bracie. W tym kontekście, zastanawiająca jest wypowiedź Snoop Dogga, której udzielił po opuszczeniu Death Row: ?Będąc u Warrena G, mój pager dzwonił non stop i mówili mi, żebym przełączył telewizor na wiadomości. Kiedy to zrobiliśmy, zauważyliśmy żółtą taśmę policyjną i BMW Suge'a, słyszeliśmy, co mówią w telewizorze, więc zadzwoniłem do Suge'a i powiedziałem, "Wszystko w porządku?" Suge odpowiedział, "Tak, zostałem postrzelony w głowę, Pac rusza się, nic mu nie będzie." Wskoczyłem do mojego Hummera razem z moim wujkiem, Marcusem oraz Kennym i pojechaliśmy do domu Suge'a. Wszyscy tam wyglądali na zasmuconych, tak więc wślizgnęliśmy się do małego pokoju. Suge nie zachowywał się jak czarnuch, który dopiero co został postrzelony w głowę. W ustach miał cygaro i powiedział, "Ten czarnuch Pac jest szalony, gdy ten sukinsyn zaczął strzelać, on chciał przedostać się na tylne siedzenie i przeskoczyć ponad fotelami, sciągnąłem go w dół, żeby go nie trafili." Słuchałem Suge'a, jak to mówi i jego postawa nie była taka, jakby został ranny, wydawał się być bardziej szczęśliwy i w ogóle, ale niech będzie. Ja z wujem spojrzeliśmy na siebie w stylu, "Cholera to nie wydaje się być w porządku." Takie zachowanie Knighta trudno wytłumaczyć.

A jak by 2Pac naprawdę żył to moim zdaniem się już nie ujawni,bo po co ?
Powstało dużo filmów dokumentalnych o tym że naprawdę zginął
Jak by się ujawnił to by już żaden raper inny nie zarobił by se dużo na płytach,bo przecież wiadomo że wszyscy by kupowali płyty 2Paca i by go słuchali.

PATOLOGIA458

Widzę że dawno temu ten temat był założony, ale dopiero teraz na niego
wpadłam. Cóż mogę powiedzieć... ja też bardzo czekam nadal na powrót
króla rapu i nie mogę się doczekać. Nie mam pojęcia czy on żyje czy też
nie, ale wszędzie opis jego śmierci jest trochę inni. Jedni piszą, że
zabiło go 5 kulek, gdzieś spotkałam się z wypowiedzią, że mężczyzna z
którym jechał 2Pac położył się na nim żeby go obronić przed strzałami.
No dobra, ale skoro się na nim położył, to dlaczego miał tylko
draśnięcie? Przecież w jeszcze innym artykule było powiedziane że 13
magazynków wystrzelono z białego Cadilaca.
A co do świadków, to dlaczego nie zeznawali? Bali się? Czego? Tyle ludzi
przechodziło wtedy przez pasy.... i ani jeden odważny....
Z drugiej strony wypowiedzi rodziny Tupaca, zdjęcie z autopsji itd.
Tupac podobno chciał skończyć z życiem gangstera, chciał się wyciszyć i
oderwać od szarej rzeczywistości.
Bardzo chciałabym wierzyć że on wróci, choćby za kilka lat, ale nich
WRÓCI... bo jego muzyka, mimo iż minęło 11 lat od jego śmierci, nadal
zachwyca. Moja ulubiona piosenka? Oczywiście Getto Gospel.... potrafię
się przy niej popłakać...
To taka moja mała refleksja na Jego temat. Mam nadzieję że jeszcze ktoś
czasami wchodzi na ten wątek:)

Monika161

Ja też przyznaje że nie wiem w co mam wierzyć: czy zmarł czy też może się ukrywa, ale mam nadzieje że żyje i może zobaczyć jakie zmiany weszły np. to że Barack Obama jest prezydentem. Muzyka i wiersze 2Paca to prawdziwe dzieła gdyż po tylu latach piosenki są nadal słuchane i się o tym mówi. Moja ulubiona piosenka to "Changes" <3

PATOLOGIA458

Ja też czekałem do 7 lipca, z wielką nadzieją że 2Pac nadal żyje i się ujawni. Może się nie ujawnił, ale w to że żyje mam wielkie nadzieje, ponieważ, niektóre rzeczy związane ze śmiercią 2Pac'a są bardzo podejżane, jak to że w Las Vegas nikt nie widzial sprawców, albo że Knight jadąc z 2Pac'kiem nie zostal ciężko ranny i dlaczego Knight nie zabrał 2Pac'a do najbliższego szpitalu tylko pojechał na drugi koniec LV. A wogóle to zastanawia mnie to jak oni robią płyty po jego śmierci i kręcą z nim teledyski. Mam wielką nadzieje że 2Pac nadal żyje i pewnego dnia się ukaże, a cały świat zdębieje z niedowieżania, to bu bylo coś niesamowitego.

shady_88

Ja uważam, że żyje ponieważ bardziej przemawiają do mnie dowody za tym że się ukrywa (http://www.szeryfnaz.kgb.pl/teorie.html) niż za tym, że nie żyje :)...Według mnie już się raczej nie ujawnił bo teraz woli sobie prowadzić spokojne życie, a gdyby się ujawnił ciągle ganiany by był przez prase itp..

jarassek

Ja powiem tylko że bardzo bym chciał żeby żył. Nienawidzę tego że najwspanialsi artyści muszą umierać w młodym wieku :/ Jeżeli prawdą jest że żyje to wspaniale by było.

peter5_14

Ja, jak już nie raz wspominałem jestem święcie przekonany, że Pac żyje i dobrze mu się wiedzie :)

jarassek

ja niewiem co o tym myśleć bo wszędzie piszą że zmarł a ja oglądałem teledysk 2pac - ghetto gospel i tam umiera.A krążą plotki że żyje tylko sie ukrywa przed mafiami i gangsterami za długi

igi8

aha i jeszcze dodam że mój kolega mówi 2pac dwupak

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Thug4Life

ig8 masz pojeb** towarzystwo... No i troche dziwne dane, bo on nie ukrywa sie przed żadną mafią za długi :/ miał tyle kasy, że srał na długi. Tylko przed policją, oraz ludźmi którzy pragną jego śmierci... Ale wydaje mi się, że kiedyś się ujawni ;)...

użytkownik usunięty
jarassek

Moja teoria wygląda następująco:
Suge zarabiał na Pacu miliony dolarów, bo jak sami wiemy jego płyty sprzedawały się w milionowych nakładach. Gdzieś słyszałem (jakiś wywiad)że Pac chciał otworzyć własną wytwórnię. I tu pojawił się problem, skoro Pac otworzyłby swoja wytwórnię Suge straciłby kurę znoszącą złote jaja. Myślę że to właśnie Suge stoi za śmiercią Paca.
Z Biggie'm (tudziez Notoriouse B.I.G ) było podobnie, kto wie czy to nie Puffy zlecił jego zabicie. Mógł wykorzystać fakt że wszyscy byli przekonani o tym że to ludzie Biggie'go w jego studiu nagraniowym skopali i skroili z kasy Paca. Biggie podobno tez chciał otworzyć swoją wytwórnię, z tym że to Diddy na nim zarabiał.

Oczywiście nie obraziłbym się gdyby obaj żyli.

Kilka ciekawostek dlaczego Tupac i MJ zostali zamordowani:

http://www.youtube.com/watch?v=LNKXm_1iaTM&feature=related

PATOLOGIA458

Jest taka teoria "The 7 Day Theory" i są tacy ludzie którzy w nią wierzą, a ja jestem jednym z nich...
Pac's Life!

Makaveli96

Ja jestem wielkim fanem 2 Pac'a i nadal wierze ze on zyje,i ja tez wierze w ta teorie,ze on wroci w 2014 roku ! Moja ulubiona piosenka Paca to Toss It Up

PATOLOGIA458

hmm był geniuszem to nie mógł zaplanować swojej śmierci>? < noo jasne że tak... ja wierzę że żyje ale wątpie że by się ukazał ... a nie mówie że bym nie chciał. ale to by sie mu nie opłacało fotoreporterzy by go zjedli.. a tak żyje bezproblemowo... nom jeśli żyje;) Pozd

damian050791

Prawda jest taka, ze cały diss sprowokowali hołmisi notorjusa, który wspólpracowal z Milicją rosyjską (archiwa najpierw zostały zniszczone i pocięte w paseczki w niszczarkach ale następnie sierżant (niejaki) Scjepanko [pseudonim operacyjny "RAKovitz"] postanowił spalić cała dokumentację by nie została ona złożona w puzle, lecz cala afera i tak się wydala połowicznie. Chłopaki z USA nie archiwzowali wiadomości na komunikatorach ale rozsamkowali się w wódeczce zbytnio i wszystkie tajemnice ziomalskie czort strzelił. Tupak tak naprawdę był trzypakiem, bo miał trzech braci - jeden klon, a drugi to sobotwór, gdy trzeci to bliźniak jednojajowy, którego na porodówce specjalnie nie wazyli i nie mierzyli, a już jak widziano glówkę to rapował i go przed wiatem schowano.
Teraz w Kapsztadzie tupak drugi i notorjo piją alkohole najdroższe i układają teksty do raperiady dla młodych dobrze zapowiadającyh się śpiewaków. Koniec świata będzie jak się tupak ujawni na zywo i kopnie czaka nórisa z obrotu całego w krocze y się nie rozmnożyl. Kto tupaka odbicie niczym jezusa na dzinsie nosil to niesmiertelny bedzie czy to w pieśni czy w gawędzie na komendzie, powie mendzie, że końca swiata juz nie bedzie! Suge z Milicją doczynienia nie mial wcale ponoć ale czy to prawda to nikt nie wie bo dowodów nie ma na to wcale. Nawet jak tupak nie żyje to i tak życ nie musi, bo nieśmiertelny jest!
Snoop też dużo nie wiedział, bo zjarany grass'em był to zeznania nie były pewne. Tutaj najbardziej są zamieszani białasy z rosyjskiej Milicji za rozum chłopski rozpracowując racjonalnie i logicznie wszystkie za i przeciw oraz obojętności także! Podobno 2013.01.01 tupak ma nagrać płytę z ODB ortaz notorjusem gądzący west side i south side kawałek! Bedzie cysterna wódki i szlauch podlaczony do hydrtantu z którego gorzała ruska popłynie z konfiskat pilicyjnych z przepompowni w kalingradzie! całe dwa sajdy amerykanskie się złoją tym trunkiem i nawet north sajd i solt saith! Polscy hydraulicy przekierują strumień gorzały tak by rdza nie mieszała się z trunkiem zwanym "sowietzki delikatet". Szlauchy podłączymy trunkowe pod rurociągi i na Niemcy się puści gorzały trochę darmowej!

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
New_World_Order

i pisze to ktoś kto ma w tytule "nowy porządek świata?" :D

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
PATOLOGIA458

Kiedyś tez usłyszałem teorie że tupaca zabiła policja z wiadomych powodów nienawidzili rapu i raperów, a tym bardziej takich jak 2 pac pewnych siebie, zresztą czarnych wtedy traktowano jak śmieci, policja mogła przed kamerami zabić czarnego nie obawiając się kary.

DemiaN

Jest dokument, dobry dziennikarz go robil ale juz nie pamietam tytulu. Bylo tam wlasnie, ze policjanci byli przekupieni przez DRecors i mozliwe ze Suge byl w to zamieszany. W filmie bylo, ze policjant ktory prowadzil sledztwo zostal odrzucony od tej sprawy bo za duzo weszyl. No i wywiad z Suge w wiezieniu - imo nie byl on tam wiarygodny.

thccc

Tupac miał porywczy charakter i z czasem zaczął się kreować na kogoś kim tak naprawdę nie był i to w ostateczności niestety doprowadziło go do zguby. Skrótowo myślę, że znalazł się w nieodpowiednim miejscu i czasie. Niesamowita i nietuzinkowa postać pod względem artystycznym a z drugiej strony jakże tragiczna... Polecam zapoznać się z przetłumaczonym na j. polski wywiadem z członkiem gangu MOB Piru z Compton na stronie internetowej Poznaj Tupaca (pod datą 13.06.2017) - Dla mnie to wiele wyjaśnia...

thccc

Tu jest ten dokument. wywiad z Suge, z policjantem,Nick Broomfield zrobil ciekawy film: http://www.filmweb.pl/film/Biggie+i+Tupac-2002-34603

PATOLOGIA458

XD Tak, 2Pac żyje i ma się świetnie. W dobie wszędobylskich kamer i ludzi, którzy dają się pokroić za lajki przy wrzucaniu byle czego do sieci, ten zmyślnie się ukrywa.

Fajnie poczytać o tym, co piszą ludzie z wybujałą wyobraźnią.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones