Tupac Shakur

Lesane Parish Crooks

8,2
985 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tupac Shakur
Troublesome

Najlepszego.

użytkownik usunięty
Magic1997

Ludzie, przecież On nie żyje!

Jak to?

użytkownik usunięty
Troublesome

Oby jeszcze nagrał coś fajnego.

Przydałoby się. Już od kilku lat nic oficjalnie nie wydał. Tylko pojedyncze tracki wrzuca do sieci. Ale i za to dzięki!

użytkownik usunięty
Troublesome

Dobrze, że chociaż coś wrzuca. Ale liczę na jakąś płytę lub koncert.

Ja bardziej na płytę. Była Coachella w zeszłym roku i szczerze mówiąc pisząc - nie podjarał mnie ten koncerto.

Troublesome

100 lat!

użytkownik usunięty
Troublesome

Ej o co chodzi? Ten temat to jakaś prowokacja czy co? Przecież ten człowiek nie żyje...

hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahhahaha

On już będzie żyć wiecznie ... dzięki muzyce

użytkownik usunięty
domcia14

Ale życzenie sto lat komuś, kto nie żyje jest co najmniej dziwne. Przy czym mogą tu wchodzić ludzie, które kompletnie nie znają osoby i nawet nie wiedzą, że zmarła tylko dopisują się do życzeń żeby być fajni. Są takie osoby i moim zdaniem jest to przykre. Także hahahuj sobie dalej, chyba chciałaś być fajna i nie do końca Ci wyszło.

nie chciałam być fajna ... po prostu rozbawiło mnie to tzn. nie twoja wypowiedź ale ta cała rozmowa

Ogólnie rzecz biorąc może i nie żyje, ale muzycznie nie zwalnia tempa. Tylko czekać aż wyjdzie kolejny album, który przyćmi wypociny Emcia (patrz Recovery). I nie piszę tutaj o remixach, coverach i temu podobnych. Nowe stare kawałki leżą i tylko czekają aż ktoś kompetentny to wyda. Niedawno mowa była o filmie na podstawie scenariusza Tupaca, tak więc filmowo też jeszcze nie umarł.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones