Tupac Shakur

Lesane Parish Crooks

8,2
991 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tupac Shakur
Dangeris

Gdyby Ice Cube umarł w 1998 roku też byś pewnie tak napisał i co? , pomimo że jest sławny nie śpiewa z Pit Bullem albo Guettą , ja uważam że Tupac nie posunął by się do tego kroku ale chociaż kto wie.

Dangeris

Jeśli Pac by nie umarł w 1996 to umarłby później. Jedno jest pewne, dziś by nie żył. Czemu? A bo był niewygodny, za dużo krzyczał i miał ambitne plany pójścia w politykę. Posłuchaj jego piosenek takich jak "They don't give a f*ck about us" lub "The Government" (o dziwo, do niej nawet textu w necie nie znajdziesz). Pooglądaj wywiady, których udzielał na kilka miesięcy przed śmiercią. Wyrok śmierci nad nim wisiał. Sam powiedział, że "tylko smierć go uciszy", więc dziś prędzej sam by się zabił niż nagrywał z Guetta czy Pitbulem.

Kasiek_haz

FBI go mogło kropnąć,albo jakiś wymiar sprawiedliwości.Ponoć chciał kandydować nawet na prezydenta,prawdopodobnie niektórzy bali się jego działań.Był nie wygodny dla rządów USA i dlatego go zabili,nawet jak by nie został zastrzelony w 96,to później stało by się to i tak.Cały album 2Pacalypse Now,to kontratak na rządy i inne ugrupowania do których miał duże pretensje.

Patologia546

mi tego nie musisz mówić :) Kiedy w Changes mówi: "And although it seems heaven sent, we ain't ready to see a black President" ma na myśli siebie :)
Cóż, dziś rozpieprzył by ten system w drobny mak, temu nie żyje ;(

Kasiek_haz

Gdyby babcia miała wąsy to by była dziadkiem............ludzie co za żenada.....

Patologia546

haha tupac kandydować na prezydenta wez sie puknij ...

Shakaz

To, że nie masz wiedzy, nie oznacza, że masz mnie czelność obrażać :) Jeden z członków "Digital Undeground" w jednym dokumencie o nim, powiedział, że Tupac chciał startować na prezydenta USA.

Patologia546

Dokładnie powiedział to pewien człowiek w dokumencie "Tupac-Geniusz Hip Hopu"-odsyłam cię w każdym bądź razie do niego.Pac w wywiadach, czy też swoim bliskim ziomkom mówił, że chciałby brać czynny udział w sprawach politycznych.

Kasiek_haz

http://www.tekstowo.pl/piosenka,2pac,the_government.html

Teksy, którego nie mogłeś znaleźć. :)

Kinomaniak1235

Wiem wiem, znalazłam go już jakiś czas temu :)

Dangeris

Gdyby założyciel tematu nie był takim "debilem" to by nie założył tego "debilnego" tematu ;)

Dangeris

Prawdą by to było gdyby faktycznie Tupac żył i to zrobił, a że tak nie jest to to siłą rzeczy nie może być prawdą. Temat bez sensu.

Dangeris

nie wiem jak sądzą inni, ale ja sądzę że by się do tego nie zniżył . i gdyby żył, to "rap może by jeszcze istniał" . choć jeszcze robią dobre kawałki, ale to się już coraz rzadziej zdarza. kiedyś to był rap a nie tej jakiś justin bimber odp*erdala lose yourself eminema.. porażka -,- ( jak nie wieżysz wpisz w youtube. nie wiadomo czy mówi bełkocze czy co -,-)

kotas

Każdy się z czasem sprzedaje.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Troublesome

Wiadomo jest ,że jesteś internetowym pajacykiem ;) Jak ktoś ma pisać takie bzdety to lepiej niech nie tyka się klawiatury ;]

wiltord

uuuu gyeaaaa, dawno nie spotkałem na fw fanatyka Tupac'a, jak tam? Bad boy killa, fu.ck piggie, łeessss saaa, czy już może jesteś poziom wyżej i zaczynasz rozumieć niektóre teksty? hmm? Posłuchaj Rihanny, ona ostatnio też jest Thug Life.

btw. nie piszesz przypadkiem na WOW'ie?

Troublesome

Ty nie wiesz co piszesz ? czy jesteś takim idiotom ? ;) Fantyka Tupaca powiadasz ? Jestem jednym z tych ludzi ,którzy cenią jego muzykę i samego Pac'a .;) Bo nie ulega wątpliwości ,że Ty nie masz zielonego pojęcia o nim tylko starasz się głupimi tekstami zdenerwować ludzi,którzy wiedzą kim był i co zrobił dla rapu ;) Cytuje Twoje słowa : "Wiadomo, ludzka rzecz. Tupac sprzedawał się w więzieniu, później Suge jako alfons wykupił go i pieścił po jajku każdego wieczora... aż ten uciekł na Kubę." Wypowiedź wygląda na kiepski żart ze strony zirytowanego gimnazjalisty bądź człowieka strasznie zakompleksionego próbującego zabłysnąć dzięki wypisywaniu głupot ;) co do tekstów,nie wypowiadam się...;) Napisałeś kilka słów z hit em up , czyli dissu na Biggiego i jego ekipy ;) Radziłbym zapoznać się z częścią utworów Tupaca,a wtedy może byś zauważył,że lirycznie miażdżył...;) Czekam na Twoją kolejną prowokację, kolego z gimnazjum ;)

wiltord

daruj sobie, nie warto
nikt nie będzie reagował na te wpisy to gościowi się znudzi i przestanie się produkować

wiltord

Hah, słucham Tupaca bodajże od 2002 roku i raczej zapoznawać się z niczym nie muszę. Lecz nic nie sprawia mi większej frajdy - jak bulwersy i osądy takich spinaczy jak Ty, którzy potrafią wyciągać niestworzone informacje o innych ludziach. >Ty jesteś głupim gimnazjalistą, Ty tępym robolem, a tamten pseudointeligent to niedoszły filozof<. Btw. Panie znawco Tupaca, w opisie mam kilka wersów z jego raczej mało znanego utworu. Powinieneś spostrzec to, może ominęłoby mnie czytanie tych wszystkich sloganów, powtarzanych przez fanów Paca od 16 lat. Ahh ten przekaz....

Troublesome

No Racja Kasiek ale gość po prostu jest dennym burakiem ;) Hit em up jest mało znany ? Diss ma miano jednego z najlepszych dissów ,który kiedykolwiek powstał ;) Może mało znany dla Ciebie ... Znam wielu sympatyków Tupaca i nikt nie powtarza jego sloganów w stronę Biggiego czy jego ekipy ;) Pewnie wiesz tyle o nim co o całym rapie = nic. Bo to można bardzo prosto wywnioskować z Twoich wypowiedzi na miarę 15latka ;) Pozdro zakompleksiony dzieciaku ;)

wiltord

"w opisie mam kilka wersów z jego raczej mało znanego utworu"
W OPISIE. Czytanie ze zrozumieniem. Chodzi o "Mama raised me crazy, critics should have killed me as a baby, cause now im 21 they cant fade me. gyea" - Znawca zna te wersy bez wstukiwania w google? hmm?

Dalej. Jednym z najlepszych diss'ow w historii, a już na pewno najlepszym od Tupaca - jest "Against All Odds", a nie przereklamowana zbieranina obelg, stworzona wyłącznie do promocji czyt. Hit em up.

Jestem ogromnym fanem Tupaca i zdradzę Tobie pewną tajemnicę. Paradoksalnie dla Paca lepiej jest gdy go hejtujesz, aniżeli wynosisz pod niebiosa. Może kiedyś załapiesz i wyciągniesz naukę. Fani, którzy obrażają innych - to nie fani, bo fan nie mają w zwyczaju psuć wizerunku ulubionego artysty. Spójrz na Eminema. Świetny raper, ale przez to, że ma miliony fanek i fanów w wieku nastoletnim, ciągle piszących jaki jest wspaniały. większość słuchaczy zaczyna odstawiać go na koniec listy. Podobnie mamy z Tupaciem, 'oh ah jaki on niesamowity. Słuchamy Skandalouz na andrzejkach' heh.
Robię to z miłości do niego, nie liczę, że zrozumiesz. Bo reprezentujesz inny segment.

Aha, większość polskich fanów Tupaca to gimnazjaliści, tak więc nie ma czym się szczycić. Mój wiek masz podany w opisie, słowami Paca, tak btw.

Troublesome

Popieram ostatnią wypowiedź. Nawet nazwa twojego nicku pochodzi z kawałka Pac'a ''Troublesome''
Zasrańce podniecają się ku...a bo usłyszał ''Ghetto Gospel'' z Eltonem Johnem (co ma tyle wspólnego z oryginalną wersją co Polska z tolerancją) wielcy znawcy tematu ku..wa......NIE SŁYSZĄ CO NAWIJAŁ,NIE SŁYSZĄ CO MÓWIŁ TYLKO SŁUCHAJĄ....A TO OGROMNA RÓŻNICA

cebul_297

2PAC +REST IN PEACE

cebul_297

They should've shot me when I was born, now im trapped in the muthaf*ckin storm, yo

Dangeris

Prawda że ty tak mówisz to od razu prawda? No chyba ku*wa jaja sobie robisz człowieczku idź posłuchaj lil Wayna ! ;P

użytkownik usunięty
Dangeris

2 Pac mógł sprzedać się za życia on był nie tylko raperem ale poeta i buntownikiem jak ktoś rozumie jego teksty to wie o czym mówił podejmował tematy trudne i niewygodne miał swój niepowtarzalny styl dla mnie jest legenda i najlepszym raperem 90% ludzi nie zna jego najlepszej i najbardziej szczerej twórczości Hit em up , Ghetto gospel ,Changes to są akurat najbardziej znane ale i najsłabsze dla mnie kawałki Paca.

Dangeris

W czym wy macie problem? Tupac był raperem, aktorem, biznesmenem. To że był tym waszym "prawdziwym'' nie oznacza, że nie nagrywałbym z czysto-komercyjnymi artystami. Poza tym tak szczerze to denerwuje mnie stwierdzenie, że 'rap nie powinien być komercyjny'.

Dangeris

predzej oni znim hehe....ale tez mi sie wydajeze jakas lipe by walnal predzej,czy pozniej.....zreszta jak ktos poszperał w zbiorach Pac'a to na pewno natrafił na nie jednego gniota....zawsze sie znajdzie jakis "instant skip"

ThugMan4shoo

.....Pac czesto i gesto nagrywał/wspolpracował z tymi,ktorzy byli odtsawieni na boczny tor albo głeboko w tle.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones