Martin LawrenceI

Martin Fitzgerald Lawrence

8,1
11 825 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Martin Lawrence

Co jest z tymi ciekawostkami? Jest napisane ze ma 1,73m a pare linijek nizej ze 1,68m...

Wilkinson

ahh.. dodają ciekawostki, nie sprawdzając na imdb,com ;/

Gataeu

Nie, nie, Filmweb się nie myli, jest dobrze. To jest tak zdolny aktor, że na potrzeby różnych filmów zmienia sobie wzrost - jeszcze w tym roku ma zagrac karła (1,21 cm wzrostu), a w przyszłym roku koszykarza z NBA (2,34 cm).

R_E_B_E_L

Dobre ubawiła mnie ta odpowiedź do łez :)

Wilkinson

on jest maluuuutki, w szczegolnosci w bad boys jak jest koło Smitha ;D
btw uwielbiam tego aktora!

supermassive_black_hole

Qrwa ludzie! to nie jest 1 czy 2 cm tylko 5cm! dziwicie się że są takie jajca? Przecież Filmweb schodzi na psy. Dosłownie wszystko można zmierzyć. kiedyś chciałem zmienić długość filmu o 1 minutę gdyż znalazlem potwierdzenie na 4 stronach internetowych ale oczywiście weryfikator zbytnio przejęty rolą odrzucił kontrybucję gdyż: "co do czasu to nie zmieniamy raz dodanego o ile różnica wynosi między 1 a 9 minut" Przecież to jet chore... Czy ciężko jest zamieścić czas wyliczony co do sekundy? Gościa powinni zmierzyć z dokładnością przynajmniej 0,5cm a nie jeb@ć rozrzut 5cm. J3bane d3bile (chodzi mi tylko o część osób sprawdzających a nie dodających gdyż mogą się dopiero uczyć dodawania)

23xxx

bo ciekawostki na filmwebie to jedna wielka porażka

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones