Martin LawrenceI

Martin Fitzgerald Lawrence

8,1
11 823 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Martin Lawrence

Najlepszy film jaki oglądałem "Witaj w domu Panie Jenkins" oby więcej wyszlo takich filmów , ofc z nim w roli głównej :)

krystianhanula

Zgadzam się z tobą ten film jest zajebisty :D

Gremar

a ja wolę "Parasol bezpieczeństwa", widziałam go już 9 razy, wszyscy przyjaciele, rodzice, itd. byli zmuszeni go obejrzeć xDD mała obsesja ;]

ItsJustMe

Uwielbiam Martina widziałam już kilka filmów z nim i wszystkie mi się podobały. Genialny aktor

jesse_b

Zgadzam się z wami, Lawrence jest świetnym aktorem .
A co do filmu...mi się najbardziej podoba 'Bad Boys I i II' nie mogę się III doczekac .

Smithowa

O tak,, Witaj w domu Panie Jenkins jest jednym z najlepszych filmów Lawrenca .
Jestem fanem tej rodzinki, naprawdę oryginalna . ; - p
Wszystkie filmy jakie oglądałem z Lawrencem były świetne, nigdy się nie zawiodłem . Xdd

Will-Smith

Wszystkie filmy z jego udziałem są bardza dobre [8].

użytkownik usunięty
ItsJustMe

Bardzo dobry Aktor jako Big mama był świetny i Parasol BEZPIECZEŃSTWA też fajny

Też mam polewy z niego w filmach .Niezłe teksty wali .Gość jest arcy śmiechowy.

krystianhanula

Mnie się najbardziej podobał w "Diamentowej Aferze" :D scena w sklepie z tym kierowcą wymiata xD

luk1712

Bad boys 1,2 , diamentowa afera, nic do stracenia, parasol bezpieczeństwa , agent xxl 1,2,3, mega komedie. Ogólnie czarnoskórzy mają komedie wrodzone np. super zioło czy piątek:) Widzę ze "Witaj w domu panie jenkins" jest dobrze oceniany, więc muszę oglądnąć;)

Pawlovsky

Zdecydowanie Diamentowa Afera. Był tam po prostu bezbłędny:D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones