Iko Uwais

Uwais Qorny

7,2
3 418 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Iko Uwais

Nie wiem jak to się stało, że dali mu taką małą rólkę w "The Force Awakens". Prędzej podejrzewałem, że zagra jakiegoś Sitha, który będzie w efektowny sposób walczył mieczem świetlnym, a tu zagrał jakieś 3 sekundy...

Est85

Jak go zobaczyłem to się uśmiechnąłem ;-) Mało kto go zna i kojarzy, dla mnie super, że sobie zagrał, na prawdę ;-) A rola mała, ale za to gral w SW ;D

Hastia

Ale już Yayan Ruhian zagrał większa rolę, bo coś mówił, a tutaj tylko rzucił jakieś słówko.

Est85

tak się właśnie zastanwiałem podczas seansu czy to nie przypadkiem Iko i zacząłem po cichu liczyć na jakąś efektowną walkę wręcz. nie pamiętam tylko czy on zginął czy może przeżył i jest szansa, że pojawi się w kolejnej części

Est85

Dokładnie powinien zagrać coś na wzór Darth Maul'a, a tak do SW dali takiego P&^%$a który o mało co nie zginął.

Est85

Wiadomo czemu mu dali. Żeby w Azji się ludzie jarali, niestety zmarnowany potencjał. Byłby świetnym Sithem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones