Elizabeth Peña

Elizabeth Maria Peña

7,1
1 341 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Elizabeth Peña

To z pewnością jej druga wada, zaraz po kompletnym braku umiejętności aktorskich. Jeśli pojawia się w jakiś filmach, to w nich tylko JEST, nie gra, nie wyróżnia się w żaden sposób. Jeśli zapada w pamięć to tylko dlatego, że prawie zawsze ze swoim bytowaniem wysuwa się na plan pierwszy, psując przyjemność oglądania dobrego filmu.

użytkownik usunięty
Shiloh

Nie dziwię się że nie podoba Ci się piękna kobieta skoro bardziej podniecają Cię dzieci... na dodatek chłopcy :)

Shiloh

Może tutaj nie wygląda powalająco, bo nie lubię lasek obciętych na chłopaka, ale oglądałem przed chwilą "*Batteries not included" i tam prezentuje się całkiem uroczo. Polecam Ci ten film, a zmienisz zdanie. No chyba, że wolisz chłopców, to zmienia postać rzeczy.

Jack_Holborn

pewnie woli , bo ta kobieta jest piękna.

Shiloh

Shiloh jak możesz być tak bezduszny. To nie przedmiot...brzydki lub ładny by oceniać tę aktorkę w tak brutalny sposób.
Najlepsza jej rola w Drabinie Jakubowej. Aktorką może nie jest wybitną ale niezwykle naturalnie komponuje się ze swoją rolą. Ciekawe czy Ty jesteś taki piękny koleżko?

Shiloh

Co chcesz, w Drabinie Jakubowa całkiem fajna. Przeleciałby i tak... Eeech te latynoski...

Shiloh

nie kompromituj się

http://news.kron4.com/wp-content/uploads/2014/10/Elizabeth_pena_elizabeth_pena_s exy_T7VpuFk.sized_.jpg

Shiloh

Jak można być tak głupim, bezczelnym i żałosnym jednocześnie?!

Shiloh

Po kiego ch... wstawiłeś sobie takie motto.

Shiloh

człowieku, gdzie ty masz oczy? Przed śmiercia była starsza no tak, może się komuś nie spodobać ale czy widziałeś ją jak była młoda ? Trzeba było ją zobaczyć w Drabinie Jakubowa. Wyjątkowo piękna, nie mogłem od niej oczu oderwać a nawet jak była starsza wyglądała pociągająco

Shiloh

He he, waginosceptyk.

Shiloh

Widziałem brzydsze :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones