PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=559327}
8,1 52
oceny
8,1 10 1 52
Rush Hour 4
powrót do forum filmu Rush Hour 4

Ogladałem ostatnio krótki wywiad z Chris'em Tucker'em... Zapytany o to czy bedzie kontynuacja serii Rush hour odpowiedział ze nie wyklucza, że będzie czwórka, że będzie rozmawiał z Jackie'm, możliwe, że jak się uda to zdjęcia do filmu będą kręcone jeszcze w tym roku! :) Tyle póki co musi nam wystarczyć. Pozdrawiam!

schmolke

Jackie Chan ogłosił rok temu zakończenie kariery w filmach akcji więc zaczynam wątpić czy będzie 4.

maladzonaga

Przeciaż zagra w Niezniszczalnych 3, a to jest film napakowany akcją więc nic nie wiadomo. Poczekamy zobaczymy

użytkownik usunięty
maladzonaga

Nic takiego nie ogłosił.

Wiem, pewnie plotkę jakąś przeczytałem i łatwo uwierzyłem ;)

maladzonaga

To prawda on ogłosił zakończenie kariery a jego ostatnim filmem miał być " Zbroja Boga 3 -Chiński Zodiak", ale jeszcze postanowił nagrać kilka ostatnich filmów (Skiptrace w 2014, Police Story 2013, Rush Hour 4, i może Karate Kid 2) a w Niezniszczalnych 3 nie zagra, bo jest już za dużo aktorów - tak powiedział Jackie.

maladzonaga

To niech zagra dla jaj, ja muszę obejrzeć godziny szczytu 4 bo to świetna seria jest.

akron

Nie musisz, tego jeszcze nie nakrecili.

maladzonaga

Jackie Chan zapowiedział, iż wystąpi w kontynuacji filmu Godziny Szczytu. Źródło - wywiad z Chris Tuckerem, ale na pewno zdjęcia do filmu nie rozpoczną się w bieżącym roku pańskim. Czyli chyba szykujemy się na 2016 datę? Jeśli ktoś coś wie więcej na ten temat, chętnie "łyknę info". ;-)

avitt

Jeśli nie rozpoczną się w tym roku, to na pewno nie będzie go w kinach w 2016. Szybkich i Wściekłych przykładowo od rozpoczęcia zdjęć do emisji dzieli zazwyczaj ok 1,5 roku, myślę, że w przypadku Godzin Szczytu może być podobnie.

tupac1991

Dziś już mam pewien mętlik w głowie po wypowiedzi aktora Chris Tuckera, który w swojej wypowiedzi dla Telewizji CBS oznajmił, iż czwarta część tej owej komedii ujrzy światło dzienne najwcześniej w 2017 roku. Wtedy zatem chyba doczekamy się upragnionej następnej odsłony przygód tych "feralnych" policjantów. Więc jak widać wszystko toczy się po naszej myśli, ale niestety aktor/komik nie zdradzał żadnych szczegółów produkcyjnych - nadmienił tylko to, iż rozpoczyna się kontynuacja filmu. Czy ktoś z Was posiada informacje z innych źródeł? Jeśli tak chętnie podzielcie się danymi!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones