PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=59}

Godziny szczytu

Rush Hour
7,2 73 631
ocen
7,2 10 1 73631
6,1 10
ocen krytyków
Godziny szczytu
powrót do forum filmu Godziny szczytu

stacja ma kase zeby sponsorowac klub pilkarski i oplacac gwiazdy telewizji a w kółko puszczaja te same filmy i to jeszcze wtedy gdy jest najwieksza ogladalnosc... do tego doje*** godzine reklam za ktore zgarna kilkadziesiąt tysięcy, nie dajcie się doić i nie oglądajcie to im da do myslenia.

TakeMeToBrasil

akurat lubię ten film więc się ciesze że go puszczają ostatnio właśnie myślałam kiedy to tvn puści Godziny szczytu :)

iambigmoviefan

mi nie chodzi o to czy film jest fajny czy nie, po prostu filmy stare sa tanie i stacja wykupuje licencje na puszczanie jednego kilka razy (akademia policyjna leci na tvn od kilku lat). Taki film ktory ma swoje lata i ktory juz byl niedawno na antenie mógłby zostać puszczony np. w niedziele po południu gdy niczego nie ma w tv, a w piątek o 20 to akurat leci "super kino" takie cos jak na polsacie "mega hit" czyli najlepszy film tygodnia na danej stacji i mogliby wtedy puścić jakąś premierę a nie stale to samo. jest duzo fajnych filmow ktorych premiera w kinie byla 3 czy 5 lat temu ale im szkoda kasy bo przecież trzeba placic po 200 tyś. prezenterom, ja mam to gdzies czy fakty prowadzi durczok czy jakis kolo wziety z ulicy ktory moze zarabiac 5 tysięcy, wolę obejrzec dobry film.

TakeMeToBrasil

Towarzyszu często większość tych filmów jest na takim poziomie jak „Kino konesera” z Pulsa 2 takich jak Piraniokonda albo atak bliźniaczego rekina czy jak to tam było

ocenił(a) film na 9
iambigmoviefan

Ja też lubię. Właśnie leci, na... TVNie")

ocenił(a) film na 7
TakeMeToBrasil

Też go lubię, tzn film, ale masz rację.

TakeMeToBrasil

Dokładnie to samo myślałem, gdy po raz kolejny puszczali "Jeniec, jak daleko nogi poniosą", takich przykładów można zresztą podawać bardzo wiele. Ogólnie mało oglądam tv, chyba że sport, czy mój jedyny ulubiony program, lub czasem jakiś film, którego jeszcze nie widziałem (przeważnie film na TVP, bo z polskich stacji tylko oni nie przeplatają seansu reklamami). Głównie właśnie z powodu takich stacji, które i tak trzepią kasę, której w życiu nie powącham, a którym i tak ciągle mało i nie dbają o zadowolenie widza, lecz tylko o swoje kieszenie.

szajba07

Niech lepiej puszczają Władcę Pierścieni! Kiedyś był taki okres, że chyba co miesiąc/dwa puszczali całą trylogię, a teraz? ; / : (

ocenił(a) film na 10
gramer_filmweb

też puszczą władce

gramer_filmweb

Za tydzień Drużyna Pierścienia :P

John_Shepard

Skąd wiesz? Gdzie jest to napisane? ; ]

gramer_filmweb

Tutaj: http://www.telemagazyn.pl/tvn/20120106,3,1,dz,go,cpr.html

John_Shepard

Dzięki za infromację. : ] Obejrzę na stówę, chociaż robiłem to już z tuzin razy. Czekałem od dawna aż wyemitują to w telewizji, mam tylko nadzieję, że będzie cała trylogia. : ]

ocenił(a) film na 9
John_Shepard

Dziś Godziny szczytu

ocenił(a) film na 7
TakeMeToBrasil

bo to Polska właśnie

ocenił(a) film na 9
TakeMeToBrasil

A że polsat puszcza co roku w święta kevina to nikt nie protestuje a wręcz przeciwnie, jak polsat chciał zmienić repertuar to 60 tysięcy osób napisało petycje że musi być i już...

Arch_Angel

Ja tam nie oglądam polsatu, a prawdę mówić to prawie w ogóle nie oglądam telewizji - wyjątkiem są filmy, które mnie ciekawię.

Arch_Angel

to jest inna sytuacja.

TakeMeToBrasil

Dlaczego? ;)

TakeMeToBrasil

Bo hit puszczony nawet dziesiąty raz zazwyczaj cieszy się większą oglądalnością, niż świeższy, ale mniej znany film. Zawsze mnie to dziwiło, ale podobno tak jest.

"stacja ma kase zeby sponsorowac klub pilkarski i oplacac gwiazdy telewizji [...] do tego doje*** godzine reklam za ktore zgarna kilkadziesiąt tysięcy,"
No jakoś na te gwiazdy muszą zarobić ^^

kenexgro

"Bo hit puszczony nawet dziesiąty raz zazwyczaj cieszy się większą oglądalnością, niż świeższy, ale mniej znany film. Zawsze mnie to dziwiło, ale podobno tak jest."
no to niech puszczaja swiezy znany hit, przyklad: terminator ocalenie (lecial na polsacie chyba)

"No jakoś na te gwiazdy muszą zarobić ^^"
to niech daja przerywniki na faktach a nie na filmach...

ocenił(a) film na 7
TakeMeToBrasil

Kiedyś TVN był lepszy, dawali dużo nowości, teraz mają pewną pulę zakupionych filmów i obracają ją w kółko, mogliby na dobra sprawę puścić znowu tę zapowiedź:
http://www.youtube.com/watch?v=n81Bx3DEv9U&feature=player_embedded
A reklamy to jest tragedia, czasami są tak długachne, że można by w ich trakcie obejrzeć odcinek jakiegoś serialu.

ocenił(a) film na 6
TakeMeToBrasil

Jedyna opcja na oglądnięcie czegoś na tvn/polsat itp to nagranie tego na dysk. Przecież w dzisiejszych czasach prawie każdy ma tuner z funkcją nagrywania, więc w czym problem. W wolnej chwili puszczamy sobie film, a gdy pojawią się reklamy po prostu je przewijamy :)

ocenił(a) film na 9
TakeMeToBrasil

Jak im rząd odciął reklamy od spółek skarbu państwa to muszą kombinować i jakoś dopinać budżet

ocenił(a) film na 7
basztor

I bardzo dobrze. STOP TVN

ocenił(a) film na 7
skibaa10

Wyp... pisiorze.

ocenił(a) film na 7
komandorfoka_filmaniak

Antypisior głos zabrał. Hahahaha śmieszni jesteście jak jaja Tuska.

ocenił(a) film na 6
skibaa10

Interesują cię męskie jaja, zboku? U pisuarów i klechów krypto¶edalstwo to podobno norma. Sam Prezes Kurdupel coś tam, coś tam ...

ocenił(a) film na 7
mak65

Łoooo, nie podskakuj bo się wywrócisz. Hahahahahaha. Widać jacy jesteście inteligentni jak sbeckie psy Platfusowni. Spoko PIS wygra, więc możesz już zwijać manatki i do szwabów lub kacapów jechać. :⁠-⁠D

ocenił(a) film na 6
skibaa10

Stop TVPiSdom!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones