PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=59}

Godziny szczytu

Rush Hour
7,2 73 654
oceny
7,2 10 1 73654
6,1 10
ocen krytyków
Godziny szczytu
powrót do forum filmu Godziny szczytu

Matko Boskie.

ocenił(a) film na 9

Jak oglądam ten film to od razu pojawia sie wyszczerz na mojej twarzy, bawi mnie w nim
wszystko. Może mój humor nie jest jakiś wybiórczy, ale kocham ten film, bo oglądam go
już po raz 100 i po prostu dalej płacze ze śmiechu ;D Po prostu za to tak lubie ten film, że
w nie wyjaśniony sposób wywołuje we mnie radość : ))))))))))))))))

ocenił(a) film na 9
Olka_hipi

Mnie też.. dobry duet dobrali do tego filmu bo obaj są śmieszni :D nie wiadomo, który z nich bardziej... Lee to raczej taki humor sytuacyjny a Carter rozwala na całej linii :P

ocenił(a) film na 9
ho11ywood

Tak, to nawet sposób w jaki Carter mówi, jest rozbrajający. To jak gra wielkiego gliniarza , jest czadowy. Ale gdyby nie Lee, to nie miał by możliwości , wydurniania się.

ocenił(a) film na 9
Olka_hipi

What`s up my Nygga?
What did You just say???
:D :D

ocenił(a) film na 9
ho11ywood

Ja kocham jeszcze moment, w 3 części, kiedy Carter wchodzi tam za tą dziewczyną, i te inne dziewczyny pytają się go czy dobrze wyglądają, a on robi taką minę, i mówi nie, myślałam że padnę. Albo jak śpiewa. Nie no . Kocham Cartera. Po całej lini.

ocenił(a) film na 9
Olka_hipi

Hmmm to chyba jak wszedł i powiedział, ze jest nowym projektantem mody i że mają zdjąć z siebie wszystko hehe :D

ocenił(a) film na 9
ho11ywood

Tak to to C;

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones